Vaikiškos Trumpos Kojinės VK102

Prekės kodas: VK102

Turimas kiekis: Turime

€329 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Vaikiškos kojinės – puikus pasirinkimas kiekvienam vaikui. Jos yra ne tik patogios ir gražios, bet ir labai paprastai prižiūrimos. Atlaiko daugybę skalbimų.

Be to, dėvėdamas tokias kojines vaikas jausis labai patogiai.
Vaikiškos kojinės yra pakankamai elastingos, todėl tinka ir stambesnių, ir laibesnių kojų savininkams. Kadangi kojinės yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagos, jos ilgai tarnauja, net ir pakankamai dažnai skalbiant. Spalva neišblunka, o balta spalva ir išlieka balta.

Net toks paprastas aksesuaras kaip vaikiškos kojinės gali tapti gražiu jūsų vaiko stiliaus akcentu.
Vaikas įvertins šių kojinių pranašumus dėl jų suteikiamo patogumo pojūčio, o jus nustebins kojinių patvarumas.
Šis modelis dera su įvairia avalyne ir apranga. Jis gali būti dėvimas sportuojant, derinamas su oficialesniais drabužiais.

Lengva priežiūra, atsparumas buitiniam dėvėjimuisi, kyšančių siūlų, šiurkščių siūlių ir kitų gamybos trūkumų nebuvimas – būtent tai ir patraukia mūsų nuolatinių pirkėjų dėmesį.

Sudėtis: medvilnė 95% , spandeksas 5%

Pristatymas: 1 - 5 darbo dienos.

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 36 mėn. amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Rašyk
Skambink