• English
  • Lithuanian
  • Pусский

Žiedas Egypt

Prekės kodas: SUPA90161718

Turimas kiekis: Pristatymas per 3-4 darbo dienas

Žiedas Egypt (SUPA kolekcija)

€2200 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Žiedas Egypt (SUPA kolekcija) - žalvario ir metalų lydinio žiedas, dekoruotas tradicine rankomis piešta emale bei pablizgintas sintetiniais kristalais.

Tai subtili, seksuali stiliaus detalė, papuošalas, pasipuošti dienos rutinoje ir vakare, atostogų metu, paplūdimio, baseino, vakarėlių, muzikos festivalių aplinkoje.

SUPA - kelionių ir pasaulio krantų įkvėptas prekinis ženklas, kuruojantis unikalių, dažnai rankų darbo papuošalų kolekcijų atrinkimą iš egzotiškiausių pasaulio kraštų limituotais kiekiais. Prekinis ženklas gimė, siekiant rasti tobulą dovaną kelionių ir egzotiškų kraštų mylėtojams.

Informacija
Spalva aukso
Prekės ženklas SUPA
Sudėtis brass, metal
Parašyti atsiliepimą

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 36 mėn. amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Žiedas Egypt (SUPA kolekcija) ..
€2200
Rašyk
Skambink