Bestway plaukiojantis gėrimų laikiklis - Povas

Prekės kodas: 34127-PAW

Turimas kiekis: Pristatymas per 7-10 d. d.

Mėlynasis Povas - plaukiojantis, pripučiamas gėrimų laikiklis 34,5 x 31 cm, tiesiog būtinas kiekvienam „Bestway“ baseinui, leidžiantis mėgautis šlatu gėrimu, neišlipant iš baseino.

€1378 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Bestway

„Blue Peacock“ - plaukiojantis, pripučiamas gėrimų laikiklis, tiesiog būtinas kiekvienam „Bestway“ baseinui. Plaukiojantis mėlynas povas bus visad po ranka, kai prireiks šalto gėrimo ilsintis. Plaukiojančio paukščio dėka nereikia išlipti

iš baseino ar sūkurinės vonios ir atsinešti gėrimo. Plūduriuojantis povas užtikrins, kad gėrimas būtų jums visad pasiekiamas. Pripučiamas povas puikiai tiks gimtadienio vakarėliui baseine, atsipalaiduojant ar linksminantis. Jis

pagamintas iš patvaraus PVC, jame lengvai galima laikyti bet kokį puodelį su gėrimu.

Išmatavimai apytiksliai:

  • 34,5 x 31 cm

Informacija
SVORIS 0.40 kg
Spalva paw
PAKUOTĖS MATMENYS 17.5 x 11.5 x 3 cm
REKOMENDUOJAMA mergaitei; berniukui; unisex
SERTIFIKATAS CE
Parašyti atsiliepimą

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 36 mėn. amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Mėlynasis Povas - plaukiojantis, pripučiamas gėrimų laikiklis 34,5 x 31 cm, tiesiog būtinas kiekvien..
€1378
Rašyk
Skambink