SKRAIDANTI DRONAS, VALDOMA RANKOMIS

Pristatymas 1-3 d. d.

Prekės kodas: RC0484-ZI780

Turimas kiekis: Pristatymas per 2-3 darbo dienas

Naudojama automatinė etiketė 3 - pagal sandėlio būseną

Nuostabus skraidantis dronas duos daug smagaus ir nuostabaus malonumo kiekvienam nenustatytų skraidančių objektų mėgėjui.

€2189 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Tai ko reikia kiekvienam vaikui - valdomas ranka dronas. Droną galima valdyti rankos mostais arba nuotolinio valdymo pultu. Automatinis kliūčių išvengimas. Svarbiausios šio nuostabaus žaislo savybės: jis skrenda vienas, jam valdyti nereikia nuotolinio valdymo pulto, aš esu tobulas žaisdami uždarose patalpose. Pradedame žaislą paspausdami ir laikydami mažą juodą mygtuką, esantį indo su akumuliatoriumi šone. Užsidegus šviesos diodams tolygiai paspauskite nuotolinio valdymo pulto įjungimo / išjungimo mygtuką, kuris paleidžia ventiliatorius pakeldamas droną į viršų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai padėti ranką po žaislu ir jis pakils aukščiau. Neįtikėtinai atrodo kaip levituojantis kosminis laivas. Padaro nuostabus įspūdis! Jame yra įmontuota baterija, įkraunama naudojant pridedamą USB laidą. Prietaisą paleidžiantis mygtukas taip pat yra atsakingas už drono lempučių spalvos pakeitimą.

Rinkinyje yra:

  • dronas

  • nuotolinio valdymo pultas su jungikliu

  • USB įkrovimas kabelis

  • atsuktuvas

Drono matmenys:

  • skersmuo 11 cm

  • aukštis 5 cm.

Informacija
SVORIS 0,15 kg
PAKUOTĖS MATMENYS 16,5 cm x 17,5 cm x 8 cm
REKOMENDUOJAMA dziewczynka;chłopiec;uniseks
REKOMENDUOJAMAS AMŽIUS 14 +
SERTIFIKATAS CE
AKUMULIATORIAI akumulator 3,7V oraz CR2032 3V (w zestawie)
Parašyti atsiliepimą

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 36 mėn. amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Nuostabus skraidantis dronas duos daug smagaus ir nuostabaus malonumo kiekvienam nenustatytų skraida..
€2189
Rašyk
Skambink