Moteriškos Violetinės Šiltos Kailinės Pirštinės MK23

Prekės kodas: MK23

Turimas kiekis: Išparduota

Lapareja kailinės pirštinės – geriausias pasirinkimas šaltomis žiemomis, kai norisi apsaugoti savo rankas, suteikti joms daugiau šilumos ir tuo pačiu jaustis puikiai. Kailinės pirštinės – tobulas sprendimas norint išvengti peršalimo ligų. Rinkitės kokybę, kadangi kailinės rankų apsaugos – funkcionaliausias ir kokybiškiausias drabužis, kuris būtinas atvėsus orams. Lapareja – kokybiškos kailinės pirštinės internetu.

Violetinės spalvos kailinės pirštinės labai puikiai dera tiek prie klasikinio, tiek prie žaismingo stiliaus, tad įsigijus vienas galėsite jas derinti prie skirtingų lauko drabužių ir vistiek atrodyti labai puikiai bei stilingai. Kokybiškos pirštinės pagamintos iš natūralios avies odos su natūralios avies kailiu, tad tai užtikrina tobulą mikroklimatą rankoms ir jokio diskomforto, kad ir kaip lauke yra šalta ir dargana. Užsisakius dabar kailinės Lapareja pirštinės pasieks Jūsų nurodytą adresą jau po poros dienų, tad nieko nelaukite ir rinkitės patikimą kokybę, kurią garantuojame suteikdami pinigų grąžinimo garantiją.

Lapareja kailinės pirštinės moterims – stilingas, pigus bei kokybiškas pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi rasti apsaugą, kuri padės išvengti žiemos šalčių ir jaustis puikiai net ir labai drėgnomis dienomis. Apsaugojus rankas – apsaugosite visą kūną.

 

 

Sudėtis: 100% natūrali avies oda

Spalva: Violetinė

Pašiltinimas: Yra, 100% avies kailis

 

Dydis: Universalus (Ilgis - 25 cm, Plotis - 9,5 cm)

 

 

Patartina valyti cheminiu būdu.

 

 

Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos.

 

Vienas iš metodų, kuris leidžia apytiksliai išsirinkti reikalingą pirštinių dydį.
Atminkite, kad nėra dviejų vienodų rankų.
-pirštinės plotis matuojamas plačiausioje pirštinės dalyje (ties delno viduriu).
-pirštinės ilgis matuojamas nuo pirštinės dydžiojo piršto viršūnės iki užlenkto atraito apačios.

Matavimo dydis yra Jūsų apytikslis pirštinių dydis.

Moteriškos
Dydis6,5 (S)7 (M)7,5 (L)8 (XL)8,5 (XXL)
Ilgis ±3 mm23,5 cm24 cm24,5 cm25 cm25,5 cm
Plotis ± 3 mm7,5 cm8 cm8,5 cm8,7 cm9 cm
Vyriškos
Dydis10,5 (M)11 (L)11,5 (XL)12 (XXL)12,5 (XXL)
Ilgis ±3 mm22 cm22,5 cm23 cm23,5 cm24 cm
Plotis ± 3 mm9 cm9,5 cm10 cm10,5 cm11 cm
Informacija
Spalva Violetinė
Prekės ženklas Lapareja
Sudėtis 100% natūrali avies oda
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 36 mėn. amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Rašyk
Skambink