Medinis kaladėlių bokštas "JENGA TOWER"

Pristatymas 1-3 d. d.

Prekės kodas: GR0090-46447

Turimas kiekis: Pristatymas per 2-3 darbo dienas

Naudojama automatinė etiketė 3 - pagal sandėlio būseną

Žaidimas susideda iš 54 medinių blokų, kurie turėtų būti dedami į bokštą. Trys blokai kiekvienam sluoksniui.

€884 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Klasikinis Jenga žaidimas. Žaidimo taisyklės: kiekvienas žaidėjas traukia po vieną pagaliuką ir deda ant viršaus, kol bokštas sugriūva. Pralaimi tas, kuriam traukiant pagaliuką, ar dedant jį ant viršaus, bokštas sugriaunamas. Negalima traukti iš dviejų viršutinių eilių. Taip pat galimas žaidimas su kauliukais, kurie taip pat pridedami. Pagaliukai yra sunumeruoti, todėl galite žaisti taip, kad turite traukti tą pagaliuką, kurio numerį išridenate.

Kompaktiškas ir iš kokybiško medžio pagamintas, visiems puikiai žinomas „Jenga“ bokšto žaidimas. Jei dar nežinote kas čia per žaidimas - būtinai turite jį išbandyti. Tai smagus ir tikrai daugelio mėgiamas žaidimas, ypač vakarėliuose. Iš bokšto turite traukti pagaliukus paeiliui taip, kad bokštas nenugriūtų. Ištraukus pagaliuką, jis dedamas ant viršaus taip vis didinant bokšto aukštį ir mažinant stabilumą.

 

Komplektą sudaro:

  • 54 mediniai blokai
  • 4 mediniai kauliukai

Žaidimas 2 - 6 žaidėjams.

Informacija
SERTIFIKATAS CE
Parašyti atsiliepimą

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 36 mėn. amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Žaidimas susideda iš 54 medinių blokų, kurie turėtų būti dedami į bokštą. Trys blokai ..
€884
Rašyk
Skambink