• English
  • Lithuanian
  • Pусский

Auskarai Monte Carlo

Prekės kodas: SUPA9057

Turimas kiekis: Pristatymas per 3-4 darbo dienas

Auskarai Monte Carlo (SUPA kolekcija)

€4300 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Auskarai Monte Carlo (SUPA kolekcija) - rankų darbu išbaigta metalų lydinio ornamentika, puošta blizgančiais sintetiniais kristalais.

Tai prabangi, seksuali, egzotiška stiliaus detalė, pasipuošti į šventes, formalias vakarienes, kokteilinius renginius, kasdienės aprangos papuošimui, atostogų metu ir paplūdimio, baseino, vakarėlių aplinkoje.

SUPA - kelionių ir pasaulio krantų įkvėptas prekinis ženklas, kuruojantis unikalių, dažnai rankų darbo papuošalų kolekcijų atrinkimą iš egzotiškiausių pasaulio kraštų limituotais kiekiais. Prekinis ženklas gimė, siekiant rasti tobulą dovaną kelionių ir egzotiškų kraštų mylėtojams.

Informacija
Spalva balta
Prekės ženklas SUPA
Sudėtis metalas
Parašyti atsiliepimą

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 36 mėn. amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Auskarai Monte Carlo (SUPA kolekcija) ..
€4300
Rašyk
Skambink