• English
  • Lithuanian
  • Pусский

Apykojė Aruba (dark platinum)

Prekės kodas: SUPA9013

Turimas kiekis: Pristatymas per 3-4 darbo dienas

Apykojė Aruba (SUPA kolekcija)

€3400 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Apykojė Aruba (SUPA kolekcija) - grandinėlė pagaminta iš pintų metalo lydinių, puoštų swarovski tipo spalvotais kristalais. Spalva: tamsi platina / juoda.

Galima rinktis iš trijų apykojės grandinėlių spalvų: balto aukso, geltono aukso, tamsios platinos.

Tai subtili, seksuali stiliaus detalė, papuošalas, pasipuošti šiltuoju sezonu, atostogų metu, paplūdimio, baseino, vakarėlių, muzikos festivalių aplinkoje.

SUPA - kelionių ir pasaulio krantų įkvėptas prekinis ženklas, kuruojantis unikalių, dažnai rankų darbo papuošalų kolekcijų atrinkimą iš egzotiškiausių pasaulio kraštų limituotais kiekiais. Prekinis ženklas gimė, siekiant rasti tobulą dovaną kelionių ir egzotiškų kraštų mylėtojams.

Informacija
Spalva juoda
Prekės ženklas SUPA
Sudėtis metalas
Parašyti atsiliepimą

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 36 mėn. amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Apykojė Aruba (SUPA kolekcija) ..
€3400
Rašyk
Skambink