• English
  • Lithuanian
  • Pусский

Medinis maisto vagonėlis - virtuvėlė su 50 elementų

Prekės kodas: LK12990

Turimas kiekis: Pristatymas per 7-10 d. d.

Feber rožinis maisto vagonėlis - puikus žaislas, paįvairinsiantis vaikų laisvalaikį. Prie žaislo pridedama 50 priedų. Rinkinyje yra kasos aparatas, virtuvės reikmenys, tokie kaip: mentelė, kiaurasamtis, samtis ir maisto produktai.

€41800 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Feber rožinis maisto vagonėlis - puikus žaislas, paįvairinsiantis vaikų laisvalaikį. Atostogaudami dažnai matome maisto vagonėlius, o dabar ir savo kieme, vaikai galės žaisti gamindami patiekalus ir juos pardavinėdami. Žaislo dydis leidžia juo naudotis keliems vaikams vienu metu. Prie žaislo pridedama 50 priedų. Rinkinyje yra kasos aparatas, virtuvės reikmenys, tokie kaip: mentelė, kiaurasamtis, samtis ir maisto produktai. Gaminyje įdiegta anti-UV sistema, kurios dėka žaislo spalva neblunka ir padidina medžiagos, iš kurios pagamintas gaminys, atsparumą. Žaidimo dėka vaikai lavina kūrybiškumą, vaizduotę ir socialinius įgūdžius.

Ypatybės:

  • rožinis maisto vagonėlis 2in1 - transporto priemonė ir virtuvėlė

  • vagonėlyje yra stalviršis patiekalams ruošti ir patiekti pirkėjams, orkaitė su atidaromomis durelėmis

  • rinkinyje yra net 50 įrangos vienetų - virtuvės reikmenys, bakalėjos prekės (ledai, vafliai, bulvytės, dešrainiai, sausainiai ir daug daugiau)

  • gaminys iš aukštos kokybės plastiko, praturtintas anti-UV sistema, kurios dėka spalvos neblunka ir padidėja medžiagos atsparumas

  • gaminys, skirtas vyresniems nei 2 metų vaikams

  • lengva surinkti

  • idealiai tinka žaisti lauke ir kambaryje

Išmatavimai:

  • 85.2 x 127.2 x 129 cm

Feber - jau kelis dešimtmečius veikianti garsi Ispanijos įmonė, kuri savo gaminių dėka sukuria daug galimybių kūrybiškiems žaidimams. Rūpinimasis aukšta žaislų kokybe ir ilgaamžiškumu yra įmonės gamybos pagrindas. Visi žaislai pagaminti pagal Europos saugos standartus.

Parašyti atsiliepimą

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 36 mėn. amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Feber rožinis maisto vagonėlis - puikus žaislas, paįvairinsiantis vaikų laisvalaikį. Prie žaislo pri..
€41800
Perkamiausios prekės Visos prekės
Spalvingas arbatos ir pusryčių komplektas reikalingas visiems arbatos vakarėliams su savo mylimiausi..
€1612€2320
Kuchenny stojak z garnkami, zabawka edukacyjna dla dzieci, mały kucharz ..
€1827
Rašyk
Skambink