Classic World medinė nešiojama virtuvėlė 23 elementai

Akcija -15%

Prekės kodas: LKCW53863

Turimas kiekis: Pristatymas per 7-10 d. d.

CLASSIC WORLD prekės ženklo nešiojama medinė stalo virtuvė turi dvigubas funkcijas. Viena vertus, vaikai gali smagiai ruošti valgį ant viryklės, o kita vertus – kepti ant grotelių.

€5522 €6496 su PVM
Sutaupote - €974
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

CLASSIC WORLD prekės ženklo nešiojama medinė stalo virtuvė turi dvigubas funkcijas. Viena vertus, vaikai gali smagiai ruošti valgį ant viryklės, o kita vertus – kepti ant grotelių. Sukančiu ratuku galite įžiebti įvairaus dydžio liepsnas, tai suteikia žaidimui daugiau realybės. Dėl priedų laikiklio jį lengva laikyti ir transportuoti! Virtuvė susideda iš 23 skirtingų dalių, ji yra praktiška ir skatins Jūsų vaiko kūrybiškumą. Įvairios spalvos ir konfigūracijos, skatinančios kūdikį, neribota vaizduotė, linksma pramoga, malonus mokymasis.

Charakteristika:

  • Rinkinį sudaro 23 elementai

  • Skatina kūrybišką žaidimą ir lavina vaizduotę

  • Stimuliuoja motorinius įgūdžius

  • Pagaminta iš natūralaus medžio

  • Linksmų pramogų ir sėkmingo mokymosi!

Išmatavimai:

  • įpakavimo dydis 32 x 23 x 8 cm

Eko žaislai skirti patiems mažiausiems vaikams, kurie pagaminti iš visiškai natūralių, biologiškai skaidžių ir hipoalerginių medžiagų, kurių dėka yra 100% saugūs ir nekenksmingi ne tik aplinkai, bet ir Jūsų vaikui.

Parašyti atsiliepimą

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 36 mėn. amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Neseniai žiūrėtos Visos prekės
CLASSIC WORLD prekės ženklo nešiojama medinė stalo virtuvė turi dvigubas funkcijas. Viena vertus, va..
€5522€6496
Perkamiausios prekės Visos prekės
Spalvingas arbatos ir pusryčių komplektas reikalingas visiems arbatos vakarėliams su savo mylimiausi..
€1612€2320
Rašyk
Skambink