• English
  • Lithuanian
  • Pусский

Karkasinis baseinas Bestway 366x76 cm

Prekės kodas: 56706

Turimas kiekis: Pristatymas per 7-10 d. d.

Pastatomas baseinas skirtas poilsiui karštomis dienomis visai šeimai. Didelis baseinas „Steel Pro , kurio matmenys yra 366 x 76 cm ir talpa 6,473 l lengvai sutalpins visus norinčius atsigaivinti.

€13091 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Bestway

„Steel Pro ™“ baseino rėmas pagamintas iš metalinės konstrukcijos, atsparios besikeičiančioms oro sąlygoms. Patentuota „FrameLink System ™“ sistema, tai specialiai suformuoti trišakiai, apsaugo nuo korozijos ant metalo-metalo jungties. Šio sezono naujiena yra „DuraPlus ™“ - medžiagos su poliesterio tinklelio šerdimi ir dviejų storų PVC sluoksnių naudojimas. Baseine naudojama technologija žymiai padidina jo stiprumą ir ilgaamžiškumą. Baseino talpa yra apytiksliai. 6 473 litrai (90% užpildymo). Norint lengvai išleisti vandenį, baseine yra įmontuotas išleidimo vožtuvas su srauto valdymu.

Komplektą sudaro:

  • baseinas 366 x 76 cm

  • taisymo pleistras

  • instrukcija

Informacija
SVORIS 26 kg
PAKUOTĖS MATMENYS 89.5 x 28 x 27.5 cm
Parašyti atsiliepimą

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 36 mėn. amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Pastatomas baseinas skirtas poilsiui karštomis dienomis visai šeimai. Didelis baseinas „Steel Pro , ..
€13091
Perkamiausios prekės Visos prekės
Pastatomas baseinas skirtas poilsiui karštomis dienomis visai šeimai. Didelis baseinas „Steel Pro , ..
€45785
Rašyk
Skambink