• English
  • Lithuanian
  • Pусский

Keičiantis dydį Tippi žaidimų namelis

Prekės kodas: LK811000

Turimas kiekis: Pristatymas per 7-10 d. d.

€23279 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Tippi žaidimų namelis ideali vieta žaisti, mėgstama visų vaikų. Smoby prekės ženklo žaidimų namelis pasižymi dideliu patvarumu ir moderniu dizainu. Kas yra svarbu? Tippi žaidimų namelis pagamintas iš medžiagos, atsparios oro sąlygoms (tokioms kaip saulė ar lietus), todėl galime žaisti su juo tiek namuose, tiek lauke. Dėl aukštos kokybės medžiagų jį lengva valyti.

Namelis gali būti dviejų dydžių (paaukštinamas), „auga“ kartu su vaiku ir suaugusieji gali žaisti kartu su vaiku – 2 to paties produkto matmenys:

  • aukštis 159 cm - pagrindas 121 x 127 cm
  • aukštis 183 cm - pagrindas 140 x 147 cm

Audinio durys (pritaikytos abiem aukščiams), uždaromos su velcro (lipukais). Rinkinyje taip pat yra du konteineriai (įmontuoti viduje) smulkiems daiktams laikyti

Parašyti atsiliepimą

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 36 mėn. amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Rašyk
Skambink