Galvosūkis - mažas 3D kamuolys labirintas

Akcija -5%

Prekės kodas: ZA2674

Turimas kiekis: Pristatymas per 7-10 d. d.

Itin smagus ir įtraukiantis užsiėmimas ne tik vaikams. Visa šeima gali sukti galvą ar net varžytis kas pereis visus, skirtingo sudėtingumo labirintus. Permatomame, 14 cm skersmens rutulyje yra daugybė vingrių, sudėtingų ir įvairiai išdėliotų kelių, kuriems pereiti metaliniu kamuoliuku prireiks ir laiko ir fantazijos. Nuostabus galvosūkis turi skirtingo sudėtingumo labirintus ir visa tai - viename rutulyje.

€1150 €1210 su PVM
Sutaupote - €060
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: 6920180700634

Itin smagus ir įtraukiantis užsiėmimas ne tik vaikams. Visa šeima gali sukti galvą ar net varžytis kas pereis visus, skirtingo sudėtingumo labirintus. Permatomame, 14 cm skersmens rutulyje yra daugybė vingrių, sudėtingų ir įvairiai išdėliotų kelių, kuriems pereiti metaliniu kamuoliuku prireiks ir laiko ir fantazijos. Nuostabus galvosūkis turi skirtingo sudėtingumo labirintus ir visa tai - viename rutulyje. Kokybiškas ir supakuotas gražioje dėžutėje žaislas!

​Išmatavimai:

  • Rutulio skersmuo 14 cm

Informacija
SVORIS 0.1 kg
PAKUOTĖS MATMENYS 12 cm x 12 cm x12 cm
REKOMENDUOJAMA berniukui; mergaitei; unisex
REKOMENDUOJAMAS AMŽIUS 3+
SERTIFIKATAS CE
Parašyti atsiliepimą

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 36 mėn. amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Itin smagus ir įtraukiantis užsiėmimas ne tik vaikams. Visa šeima gali sukti galvą ar net varžytis k..
€1150€1210
Rašyk
Skambink