Figūrėlės ugniagesys Penny ir Gareth su aksesuarais

Akcija -15%

Prekės kodas: LK9251026_PG

Turimas kiekis: Pristatymas per 7-10 d. d.

Garsaus vaikų žaislų gamintojo Simba figūrėlės iš pasakos Fireman Sam. Penny ir Gareth figūrėlių rinkinys su priedais tikrai puikiai papildys Fireman Sam seriją.

€1759 €2069 su PVM
Sutaupote - €310
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Garsaus vaikų žaislų gamintojo Simba figūrėlės iš pasakos Fireman Sam. Penny ir Gareth figūrėlių rinkinys su priedais tikrai puikiai papildys Fireman Sam seriją. Dviejų figūrėlių rinkinys, kurį sukūrė gerai žinoma ir už savo gaminių kokybę labai vertinama Simba kompanija, buvo sukurtas animacinio serialo vaikams „Fireman Sam“ pagrindu. Ši pasaka pasakoja apie drąsaus ugniagesio Semo nuotykius, kuris kartu su draugais rūpinasi išgalvoto miestelio – Pontipandijos – gyventojų ramybe ir saugumu. Į šį rinkinį įeina figūrėlės su judančiomis galvomis, kojomis ir rankomis.

Charakteristika:

  • 2 figūrėlių rinkinys, įkvėptas pasakos „Ugniagesys Samas“

  • judančios galvos, rankos, kojos

  • Priedai: priešgaisrinis šalmas, žibalinė lempa, racija, gesintuvas, žibintuvėlis, žiūronai, pirmosios pagalbos vaistinėlė, grėblys, plaktukas, kirtiklis

Išmatavimai:

  • figūrėlės aukštis 7.5 cm

Parašyti atsiliepimą

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 36 mėn. amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Garsaus vaikų žaislų gamintojo Simba figūrėlės iš pasakos Fireman Sam. Penny ir Gareth figūrėlių rin..
€1759€2069
Rašyk
Skambink