Ecoiffier retro virtuvėlė 24 elementai

Akcija -15%

Prekės kodas: LK1735

Turimas kiekis: Pristatymas per 7-10 d. d.

Sensacingas prancūzų kompanijos Ecoiffier gaminys retro virtuvėlė pradžiugins kiekvieną mažąjį virtuvės šefą.

€6850 €8059 su PVM
Sutaupote - €1209
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Sensacingas prancūzų kompanijos Ecoiffier gaminys retro virtuvėlė pradžiugins kiekvieną mažąjį virtuvės šefą. Didelė virtuvė bus puiki ir saugi idėja vaikams, mėgstantiems mėgdžioti savo mamas, gaminančias maistą tikroje virtuvėje. Šio rinkinio dėka mažasis virtuvės šefas galės pats pasigaminti patiekalus savo lėlėms. Vaikai čia, be kita ko, ras kriauklę su čiaupu, būtiniausių virtuvės reikmenų, prieskonių talpyklų ir orkaitę! Virtuvėje yra lentynos ir pakabos, kurios leis visus aksesuarus susidėti reikiamoje vietoje, o taip pat išmokys palaikyti tvarką.

Charakteristika:

  • Komplekte 24 priedai

  • Visi elementai pagaminti iš plastiko, kuris yra saugus vaikams

  • Produktą gali naudoti daugiau nei vienas vaikas

  • Vaikai čia, be kita ko, ras kriauklę su čiaupu, būtiniausių virtuvės reikmenų, prieskonių talpyklų ir orkaitę

  • Komplekte yra pakabos ir lentynos priedams susidėti

Išmatavimai:

  • 64 x 26 x 54 cm

„Ecoiffier“ yra vienas iš populiaraus žaislų gamintojo „Smoby“ prekės ženklų. Šio gamintojo žaislai visada yra kokybiški, kuriais galite pasitikėti. Tai žaislai, kurie visada tarnaus ilgus metus ir nesukels jokių problemų. Tai, be kita ko, kaladėlės kūrybingiems vaikams, lėlių vežimėliai, rinkiniai vaikiškoms virtuvėms, tik virtuvėms, bet ir traktoriai, smulki buitinė technika, plastikinių vaisių rinkiniai.

Parašyti atsiliepimą

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 36 mėn. amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Sensacingas prancūzų kompanijos Ecoiffier gaminys retro virtuvėlė pradžiugins kiekvieną mažąjį virtu..
€6850€8059
Rašyk
Skambink